Fall Out Boy - FOB

Fall Out Boy forum

Ogłoszenie

Zanim doszło do założenia Fall Out Boy, jego członkowie zdążyli się już dość dobrze poznać - wszyscy bowiem mieli za sobą epizody w chicagowskich, głównie hardcorowych zespołach muzycznych i zdarzało się, że przez krótki okres grywali ze sobą w tych samych kapelach. Pomysłodawcami oraz założycielami zespołu są dwaj starzy przyjaciele, Joe i Pete. Obaj współpracowali niegdyś w Arma Angelus (Wentz był liderem i wokalistą tego zespołu, Trohman grał w nim przez pewien czas na basie). To oni postanowili w 2001 roku, by wykorzystać swoje doświadczenie ze sceny hardcorowej i stworzyć nowy projekt, który będzie miał jednak bardziej pozytywne brzmienie. Pete zabrał się więc za pisanie bardziej popowych utworów. Tymczasem Joe przyjął do zespołu Patricka, którego spotkał pewien czas wcześniej w kawiarni (co ciekawe, Stump, który został mianowany wokalistą FOB'a, grał wcześniej w kilku mniej znanych kapelach na swojej uczelni, tyle, że na perkusji). Jeszcze w 2001 muzycy nagrali pierwsze demo, odbył się też wtedy ich pierwszy show. Wówczas anonimowi, na kolejnym swoim występie zapytali publiczność o propozycje nazwy dla swojego projektu. Traf chciał, że najgłośniej zareagował na to pytanie fan popularnej kreskówki The Simpsons, który krzyknął "Fallout Boy!" (imię jednego z drugoplanowych bohaterów). Kapela skorzystała z pomysłu - a że nie wiedząc, iż jest to odniesienie do kreskówki, nazwali siebie Fall Out Boy (czyli z lekkim przekręceniem). Takim sposobem zespół osiągnął solidne podstawy - czas było wypłynąć na szersze wody. Udało się to w maju 2002, kiedy to na rynku znalazł się pierwszy EP FOB'a, nagrany - wspólnie z kapelą Project Rocket - w studiu Uprising Records. Ta sama wytwórnia wydała pierwszy pełnometrażowy album zespołu - Fall Out Boy's Evening Out With Your Girlfriend - w styczniu 2003 roku. Roku, który okazał się przełomowym w karierze członków kapeli.

  • Index
  •  » Przywitalnia
  •  » Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

#1 2007-10-29 18:51:32

Olicaa

FAL

9088167
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 188
Punktów :   
Fav song FOB: XO ^^
Fav member of band: PAAAATYŚ ^^

Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

No dobra nie będę gorsza.
Jak widać po nicku mam na imię Olka, tylko błaaagam nie aleksandra just Olka Lub Olicaa jak kto woli.
Liczę sobie XX zim, urodziłam sie w grudniuu i to 6 dni po mikołaju więc preznety się mnożą .
Interesuje się Muzyką < a kto nie> tą Rocową, Koszykówką, Graniem na moim cudzie, aa i rysowaniem, nie zawsze po papierze <ściany są najlepsze ^^>

Pozatym uwielbiam język angielski < ja szwawol > ale ten w odmianie amerykańskiej
< Jak można nie wymawiać 'r">

Ogólnie jestem  zidiociałą <bynajmniej brat tak twierdzi>, niezintegrowaną, leniwą
<bo komu chce się wstawać w poniedziałek o 6!> i hipohondryczną osobą < nie wiem co to znaczy, ale ładnie brzmi. Kolejny wymysł Wielkiego Brata>

Więc jeśli będziecie mieli mnie dość < za zrozumieć, z mógziem u mnie dobrze > to piszcie.
Narazie nikt nie zgłasza nic do mnie więc pisze dalej.

A i kocham nadawać tematom różne nazwy. przeszkadza to wam ;>


It's a strange way of saying that I know I'm supposed to love you
I'm supposed to love you !;_

^^.

Offline

 

#2 2007-10-29 20:54:28

Bastet

I love ME!

6002650
Skąd: Pozen ^^
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 181
Punktów :   
Fav song FOB: Thnks fr th mmrs
Fav member of band: Pete ^^
WWW

Re: Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

Mi tam to nie przeszkadza. Zauważyłam, że jesteś dość nie przeciętną osobą.
Mój brat mówi o mnie same najgorsze rzeczy.

Dla zasady:


http://republika.pl/blog_ba_3406598/3894097/tr/iconator_9a0a202213e2804630d86a31585909f2.pnghttp://republika.pl/blog_ba_3406598/3894097/tr/iconator_53fd8a1ba939699b69a708ad7c0d9f0a.jpghttp://i110.photobucket.com/albums/n88/beana_cheese/Icons/038/oneyearolderagain.png

Offline

 

#3 2007-11-01 12:29:47

Nicole

F

8449233
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 34
Punktów :   
Fav song FOB: Dance, Dance :D
WWW

Re: Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

Hello
Moja siostra o mnie też wszystko co najgorsze mówi, bo brata nie mam


New note from a.beautiful.lie.glt.pl ^^

Offline

 

#4 2007-11-01 15:00:33

Szarlotka

F

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

Nicole, ja też mam siostrę.

Offline

 

#5 2007-11-01 19:40:31

Olicaa

FAL

9088167
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 188
Punktów :   
Fav song FOB: XO ^^
Fav member of band: PAAAATYŚ ^^

Re: Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

Ja to normalnie jak w Tesco ^^.

Chcesz Brata masz Barta
Chcesz Siostre masz Siostre

Taaak jak to dobrze żyć w 3, z bratem się gania po domu z Axem krzycząc "efekt Ax" a siostrze sie cuchy podbiera


It's a strange way of saying that I know I'm supposed to love you
I'm supposed to love you !;_

^^.

Offline

 
  • Index
  •  » Przywitalnia
  •  » Olicaa- Osoba Logicznie Inna, Czasami Apodyktycznie Aktywna.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rękawiczki nitrylowe Serwis komputerowy pruszków anime school life